POLICJANCI JUŻ PO RAZ CZWARTY RYWALIZOWALI W MISTRZOSTWACH POLICJI GARNIZONU PODKARPACKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 17.02.2018 r, policjanci i pracownicy Policji rywalizowali podczas IV Mistrzostw Policji Garnizonu Podkarpackiego w Tenisie Stołowym. Zawody organizowane przez NSZZ Policjantów swoim patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie. Zwycięzcą turnieju został Robert Wróbel reprezentujący KMP w Krośnie, a wśród pań triumfowała Justyna Klimowicz z Komendy Miejskiej w Rzeszowie.
Zawody zorganizowano już po raz czwarty. Do rywalizacji, w hali sportowej Politechniki Rzeszowskiej, stanęło 27 mężczyzn i 4 kobiety. To policjanci i pracownicy cywilni reprezentujący niemal wszystkie jednostki z naszego województwa.
Poziom zawodów był bardzo wysoki, a rywalizacja o tytuł najlepszego tenisisty wyjątkowo zacięta. Rozegrano wiele pojedynków, które wyłoniły najlepszych.
W finałowym pojedynku zmierzyli się, Robert Wróbel z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, który bronił tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku oraz Mateusz Kurek reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Dębicy. I tym razem, złoty medal i puchar trafiły do Roberta Wróbla.
W rywalizacji o trzecie miejsce wystartowali, Dawid Ślączka z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz Paweł Kosze Stalowej Woli. Mecz o brązowy medal wygrał ubiegłoroczny wicemistrz – Dawid Ślączka.
W turnieju pań wystartowały cztery zawodniczki. Pierwsze miejsce zdobyła Justyna Klimowicz z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, a wicemistrzowski tytuł przypadł Małgorzacie Tendera z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Anna Wójcik reprezentująca KWP w Rzeszowie, a tuż za nim, znalazła się Dagmara Borys, również z KWP w Rzeszowie.

Kierownictwo Podkarpackiej Policji reprezentował insp. Paweł Filipek – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji, który wraz z organizatorem turnieju – przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZP przy KWP w Rzeszowie asp. szt. Tadeuszem Kluszczyńskim oraz sędzią Tadeuszem Czułno złożył podziękowania zawodnikom za sportową rywalizację i nagrodził zwycięzców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *