EDEX- broń i amunicja dołącza do programu premiowego NSZZP

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów już od wielu lat buduje oraz podtrzymuje pozytywne relacje z wybranymi, najbardziej atrakcyjnymi podmiotami. Robimy to również w naszym województwie starając się dołożyć kolejne cegiełki do już bogatego programu lojalnościowego. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza Sklep EDEX z Jasła.

Nasz nowy partner ma swoją siedzibę w Warzycach obok Jasła. W swojej bogatej ofercie posiada min. broń i amunicję, broń czarnoprochową, wiatrówki, optykę, noktowizję, latarki, odzież, akcesoria myśliwskie i upominki związane z tematyka myśliwską. Zakupy można realizować zarówno w sklepie stacjonarnym jak i poprzez stronę internetową, co jest szczególnym udogodnieniem dla osób, spoza powiatu jasielskiego. W sklepie EDEX otrzymacie fachową pomoc przy wyborze nowej jednostki broni, oraz innych akcesoriów będących w ofercie sklepu.

Cieszę się, że na mapie naszego województwa pojawia się kolejny przyjazny punkt dla członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. W sklepie EDEX czekają produkty wysokiej jakości a profesjonalna obsługa pomoże przy zakupie szerokiej gamy akcesoriów- kończy Jerzy Poszelężny, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Jaśle.

Dla każdego członka NSZZ Policjantów przygotowana jest specjalna zniżka na broń, amunicję i noktowizję ustalana na miejscu indywidualnie. Ponadto przy zakupach internetowych mogą Państwo skorzystać ze specjalnego kodu uprawniającego do 15% zniżki na akcesoria (nie dotyczy broni, amunicji i noktowizji)- kod rabatowy członkowie NSZZP mogą uzyskać w swoich Zarządach Terenowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu EDEX.

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *