KMP w Przemyślu zwycięża w turnieju piłkarskim w Orłach

W sobotę 25 lutego w Orłach odbył się turniej charytatywny na rzecz Artura Homendy, ucznia miejscowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Po wieloetapowej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

W sobotnie popołudnie szkoła w Orłach zaroiła się uczniami, rodzicami a także lokalnymi sportowcami. Korytarze wypełniły się mnóstwem łakoci, ozdób wielkanocnych, stoiskami lokalnych grup i stowarzyszeń. Hala sportowa natomiast była obiektem rywalizacji sportowej, w której wzięło udział pięć drużyn reprezentujących służby mundurowe, lokalne kluby sportowe, nauczycieli oraz rodziców. Z kompletem zwycięstw zakończyła rywalizację piłkarska reprezentacja KMP w Przemyślu i tym samym sięgnęła po puchar tym cenniejszy, że wręczył go sam Artur Homenda, bohater sobotnich zmagań.

Rywalizacja stała na wysokim poziomie, a kluczem do zwycięstwa w turnieju okazał się pierwszy wygrany mecz 3:2 z zespołem Polonii Przemyśl Oldboys- dodaje Przemysław Pukalski, kapitan drużyny KMP w Przemyślu.

Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców, ale również sympatyków sportowych, którzy z uwagą śledzili poczynania lokalnych piłkarzy oczekując przy tym na gwóźdź programu- pokazowy mecz Reprezentacji Polski w futsalu +35. Przez całą sobotę udało się uzbierać ponad 4000 złotych, które wspomogą Artura Homendę w walce o powrót do zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *