II Policyjny Święty Mikołaj w Przemyślu (zdjęcia)

W ubiegłą sobotę blisko 250 osób w tym 130 dzieci uczestniczyło w mikołajkowej imprezie integracyjnej, którą po raz drugi dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zorganizował Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów oraz Związek Pracowników Cywilnych Policji z Przemyśla.

Początek grudnia to wyjątkowy czas szczególnie dla najmłodszych. Dla wszystkich grzecznych dzieci pulchny czerwony Święty Mikołaj zawsze ma coś specjalnego w swoim olbrzymim worku. Dzieci przemyskich funkcjonariuszek i funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych bezapelacyjnie zasłużyły sobie na prezenty i Mikołaj ich nie zawiódł.

Przez blisko cztery godziny liczni goście brali udział w integracyjnej zabawie, której zwieńczeniem była wizyta gościa z dalekiej północy. Dla wszystkich uczestników mikołajek były dostępne dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy z nagrodami oraz poczęstunek.

Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się na początku grudnia zachęcić tak liczną grupę do wzięcia udziału w naszej imprezie integracyjnej. W tym rok padł rekord frekwencji, a uśmiechnięte twarze najmłodszych uczestników są dla nas drogowskazem na przyszłość- podkreśla Bartosz Wardęga, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przemyślu.

Dzieci w trakcie mikołajek miały możliwość wzięcia udziału w grach edukacyjnych, tworzyły świąteczne ozdoby, które następnie trafiły na choinkę. Cześć z nich miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych oraz recytatorskich.

Zwieńczeniem była oczywiście wizyta Świętego Mikołaja, który w hali sportowej pojawił się w licznej świcie- aniołków, elfa oraz diabła, który swoimi widełkami skutecznie odseparował grzeczne dzieci od tych mniej grzecznych dorosłych. Mikołaj z charakterystyczną szczodrością docenił bardzo dobre zachowanie najmłodszych i każde dziecko otrzymało wyjątkowy prezent. Zgodnie z zapowiedzią wesołego staruszka dokładnie o tej porze za rok po raz kolejny odwiedzi milusińskich z wielkim workiem prezentów.

Mikołajki były zwieńczeniem udanego roku w Przemyślu. Wspólnymi siłami NSZZ Policjantów i cywilnego odpowiednika udało się zorganizować szereg imprez, w których łącznie wzięło udział blisko 600 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *