Ważna informacja dla funkcjonariuszy ,pracowników Policji garnizonu podkarpackiego ubezpieczonych w programie Policja 2015 PZU.

Rzeszów, 29.11.2019 r

PAN

Komendant Miejski, Powiatowy Policji

Dowódca OPP

Naczelnik Wydziału

Komendant Komisariatu

Kierownik Posterunku

Jednoosobowe Stanowisko

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

W związku z zakończeniem negocjacji i rozszerzeniem zakresu ochrony w programie POLICJA 2015 informujemy, że od 1 marca 2020 r. dla  funkcjonariuszy i pracowników  Policji zostają wprowadzone nowe warianty ubezpieczeniowe.
Pragniemy przypomnieć, że program Policja 2015 to nowoczesne rozwiązanie polegające na połączeniu części typowo ochronnej (śmierci, urodzenia, uszczerbki, itd.) z wywołującą duże zainteresowanie wśród osób, które przystąpiły do tego ubezpieczenia, częścią zdrowotną, która umożliwia ubezpieczonemu szybki dostęp bez skierowań – w ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia – do m.in. 16 lekarzy specjalistów (w zależności od wybranego pakietu). Rozszerzenie programu polega na zwiększeniu świadczeń związanych ze śmiercią ubezpieczonego, dołożeniu świadczeń związanych z uszkodzeniem ciała oraz rozszerzeniu sposobu korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego poprzez portal samoobsługowy lub aplikację mobilną moje PZU jak również porady TELEMEDYCZNE.

W kolejnym piśmie zostanie przesłana informacja o dacie spotkania w Państwa Jednostce z Koordynatorem ds. Ubezpieczeń z ramienia ZW NSZZ POLICJANTÓW oraz przedstawicielami PZU Życie SA.

Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazaniu Państwa funkcjonariuszom i pracownikom  Policji garnizonu podkarpackiego powyższej informacji.

W załączeniu przekazujemy nowy program ubezpieczeniowy w załączniku:

Program ubezpieczenia grupowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *