Turniej strzelecki w Krośnie rozstrzygnięty

W ostatni weekend kwietnia w ramach obchodów Święta Narodowego 3 maja w Krośnie odbyły się zawody strzeleckie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Krosna. Organizatorami tego przedsięwzięcia był Zarząd Powiatowy LOK w Krośnie, Urząd Miasta Krosna, KMP w Krośnie, KM PSP w Krośnie, IPA Region Krosno i Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Krośnie.

Bardzo się cieszymy, że zorganizowany przez nasz Zarząd Terenowy turniej cieszył się tak dużą popularnością. W zawodach wzięło udział 51 osób, podzielonych na 17 zespołów. Oprócz frekwencji cieszy również wysoki poziom sportowy prezentowany przez wszystkich uczestników- zapewnia Arkadiusz Pałys, przewodniczący NSZZP w Krośnie

W sobotę do Krosna przyjechały drużyny reprezentujące Policję z Sanoka, Strzyżowa, Mielca a także funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji z Rzeszowa, strażacy z PSP Krosno i Brzozowa oraz OSP Kobyle, strażnicy więzienni z Jasła oraz leśnicy z Nadleśnictwa Kołaczyce. Nie zabrakło silnej reprezentacji KMP w Krośnie oraz stowarzyszeń i klubów strzeleckich. Na zawodników czekała świetnie przygotowana strzelnica LOK w Krośnie, w której odbyły się zawody.

Wśród drużyn najlepsi okazali się funkcjonariusze SPKP z Rzeszowa, tuż za nimi uplasowali się policjanci z KPP w Sanoku a na trzecim miejscu funkcjonariusze Służby Więziennej z Jasła. Wśród mężczyzn zwyciężył Paweł Kafel, drugi był Mateusz W. z SPKP w Rzeszowie, a na trzecim uplasował się Marcin Szczepański z KPP w Sanoku. Najlepszą wśród kobiet okazała się Katarzyna Wójtowicz z KPP w Sanoku, tuż za nią znalazła się Agnieszka Fiałkowska z KMP w Krośnie, trzecie miejsce przypadło Magdalenie Myszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *