Tańszy wypoczynek w Mielnie z NSZZ Policjantów w Rzeszowie

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a my mamy dla naszych członków same dobre wiadomości. Do naszego programu lojalnościowego dołącza kolejny podmiot, tym razem z branży wypoczynkowej.

Ośrodek Krokus jest położony na mierzei oddzielającej Jezioro Jamno od Morza Bałtyckiego. Oferuje piękne widoki i możliwości cieszenia się zarówno z aktywności wodnych jak i relaksem na plaży. Teren jest całkowicie ogrodzony, a bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów ośrodka. Bezpośrednie wejście na plażę stanowi niewątpliwe udogodnienie, które umożliwia łatwy dostęp do morza.

Goście mogą korzystać z komfortowych pokoi oraz domków letniskowych. Istnieje możliwość rezerwacji pobytu wraz z kompletnym wyżywieniem. Niewątpliwym atutem Krokusa jest jego położenie oraz bliski kontakt z naturą.

Na członków NSZZ Policjantów województwa podkarpackiego czeka rabat w wysokości 10% za nocleg oraz 5% za wykupione wyżywienie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zespół Krokusa zaprasza do kontaktu poprzez poniższe numery telefonów:

  • 665 952 850
  • 500 092 502

Zachęcamy również do odwiedzenia strony ośrodka.

Cieszymy się, że do naszego programu lojalnościowego dołącza kolejny partner. Poszerzamy naszą ofertę o atrakcyjne miejsce na mapie Polski, a na naszych członków czekają odczuwalne zniżki na pobyt w Ośrodku Krokus- zapewnia Krzysztof Filip, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Zespół prasowy ZW NSZZP w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *