Spotkanie Rodzin Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów zaprosił wczoraj na przedświąteczne spotkanie rodziny poległych policjantów z województwa podkarpackiego. Przy wigilijnym stole nie zabrakło życzeń i podarunków.
Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku. To czas prezentów, wspólnego łamania się opłatkiem, składania życzeń, śpiewania kolęd. Z tej okazji mł. insp. Henryk Moskwa zaprosił rodziny poległych policjantów do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W zorganizowanie spotkania i poczęstunku włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Komendant ufundował prezenty świąteczne w formie jednorazowej zapomogi finansowej dla rodzin policjantów, którzy polegli podczas pełnienia służby. Z kolei paczki żywnościowe oraz prezenty świąteczne przygotowała Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach w Warszawie.

Na spotkaniu z Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie i jego zastępcami insp. Tadeuszem Szymankiem i insp. Pawłem Filipkiem obecni byli ks. kapelan Marek Buchman, asp. sztab. Grażyna Pieróg – Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie ds. kontaktów z Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach oraz wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów asp. sztab. Krzysztof Filip.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *