Sklep Traper dołącza do programu premiowego NSZZP

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów od wielu już lat buduje oraz podtrzymuje pozytywne relacje z wybranymi, najbardziej atrakcyjnymi podmiotami. Robimy to również w naszym województwie starając się dołożyć kolejne cegiełki do już bogatego programu lojalnościowego. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza Sklep Traper z Przemyśla.

Nasz nowy partner działa na rynku od 2014 roku. Swoją siedzibę ma przy ulicy Jagiellońskiej 9 w Przemyślu. Oferta skierowana jest zarówno do policjantów, wojskowych, jak i miłośników outdooru czy bushcraftu. Traper specjalizuje się w sprzedaży obuwia, odzieży, czy wreszcie broni i amunicji. Jeżeli chcecie w jednym miejscu otrzymać rzetelną i merytoryczną podpowiedź w sprawie asortymentu, dostać sprzęt najwyższej jakości to Traper jest idealnym miejscem dla Was.

Dokładamy kolejny punkt na podkarpackiej mapie, który będzie przyjazny dla naszych członków. Oprócz zniżki otrzymacie również fachową pomoc przy szerokim wyborze broni, amunicji, obuwia i odzieży- zapewnia Bartosz Wardęga, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przemyślu.

Dla każdego członka NSZZ Policjantów przygotowana jest specjalna zniżka ustalana na miejscu indywidualnie.

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *