PRZEKAZANY SPRZĘT TRAFI DO POLICJANTÓW PEŁNIĄCYCH SŁUŻBĘ NA GRANICY

Chęć wsparcia funkcjonariuszy pełniących służbę na granicy polsko – białoruskiej, była inicjatywą zakupienia i przekazania sprzętu, który będzie wykorzystywany podczas ich codziennej służby. Wczoraj insp. Jacek Maślanka Dowódca Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie odebrał m.in. latarki oraz termosy, które niebawem trafią do policjantów.

Od kilku miesięcy, obok codziennych zadań na rzecz bezpieczeństwa i porządku, w ostatnim czasie dużym wyzwaniem dla podkarpackich policjantów stało się wsparcie ochrony naszej granicy. Wczoraj insp. Jacek Maślanka – Dowódca rzeszowskiego oddziału prewencji, otrzymał 26 latarek, 4 termosy i zestawy wielofunkcyjne. Będą one wykorzystywane przez funkcjonariuszy pełniących służbę na granicy polsko-białoruskiej. W najbliższym czasie sprzęt trafi do policjantów.

Inicjatorem tego przedsięwzięcia był por. Mariusz Piechowski – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ F i PW Zakładu Karnego w Dębicy. Jest to wyraz dobrej współpracy oraz chęci wsparcia funkcjonariuszy w działaniach.

W tę inicjatywę włączyli się także: por. Łukasz Dec, Zastępca Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ F i PW Zakładu Karnego w Dębicy, asp. szt. Marek Kułakowski – Przewodniczący IPA regionu Dębica, ast. szt. Ireneusz Starzyk – Sekretarz IPA regionu Dębica, asp. Marcin Wojtala – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP Komendy Powiatowej Policji w Dębicy oraz podkom. Krzysztof Filip – p.o. Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Rzeszowie.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *