Pożegnanie z niebieskim mundurem w KMP Przemyśl

W auli Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu odbyło się uroczyste pożegnanie funkcjonariuszek i funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę. W tym roku szeregi przemyskiej Policji opuściło 11 policjantów. 

W uroczystości wziął udział  I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu mł.insp. Rafał Dryś, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu kom. Waldemar Kolczak, a także naczelnicy i kierownicy przemyskiej komendy. Z mundurem pożegnali się funkcjonariusze pracujący na co dzień w pionie kryminalnym i prewencji. W uroczystości brał również udział Bartosz Wardęga oraz Wojciech Pelc reprezentujący Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Przemyślu.

W stronę odchodzących na emeryturę zarówno od kierownictwa jak i koleżanek i kolegów popłynęły życzenia wszelkiej pomyślności, realizacji kolejnych ambitnych planów zawodowych i osobistych. Na członków NSZZ Policjantów czekała również miła niespodzianka w postaci okolicznościowego ryngrafu. Ponadto kol. Zbigniew Kuźniar, decyzją Zarządu Wojewódzkiego NSZZP za zasługi dla związku, został odznaczony medalem “Z okazji 30 rocznicy powstania NSZZ Policjantów”.

Pragnę wyrazić wdzięczność za wieloletnią służbę na rzecz mieszkańców naszego miasta i powiatu. Podjęliście trudną i wymagającą dojrzałości decyzję o rozstaniu z niebieskim mundurem. Jestem przekonany, że nowe, pozapolicyjne, życie przyniesie wam mnóstwo satysfakcji. Koledze Zbyszkowi dziękuję za wieloletnią, społeczną pracę na rzecz NSZZP w strukturach Komisji Rewizyjnej- podkreślił Bartosz Wardęga, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przemyślu.

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie

fot. Wojciech Pelc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *