Nasz głos jest słyszalny

W dniu wczorajszym podczas posiedzenia sejmowej komisji SWiA w Sejmie w imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów głos zabrał wiceprzewodniczący Zarządu Głównego kol. Andrzej Szary oraz kol. Sławomir Koniuszy. Zebrani usłyszeli gorzką prawdę o stanie Polskiej Policji. Usłyszeli również o przygotowanym Pakiecie dla Policji 2023. 

Zacznę swoje dzisiejsze wystąpienie od słów Pana Ministra Mroczka: “Kryzys kadrowy w Policji istnieje” – prawda. I drugie stwierdzenie: “Istnieje stan zagrożenia bezpieczeństwa państwa z powodu braków kadrowych” . Panie Ministrze w zupełności się zgadzam z tymi stwierdzeniami!- powiedział Andrzej Szary.

Zachęcamy wszystkich do poświęcenia kilku minut na obejrzenie wystąpienia wiceprzewodniczącego ZG NSZZP.

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

3 komentarze do “Nasz głos jest słyszalny

 1. Anonim Odpowiedz

  Powinna wrócić służba kandydacka jak za starych dobrych czasów. Młodzi, zupełnie obcy dla siebie Funkcjonariusze się ze sobą integrowali, wzajemnie się wspierali. Uczyło ich to wzajemnej asekuracji nawet przed przełożonymi ????bo każdy był świeży, trzymali się razem. Dzisiaj każdy sobie rzepkę skrobie. Stary z byka patrzy na młodego bo co on wie co on potrafi. Chyba tylko jak z ucha strzelić. No i w tamtych czasach w kandydackiej na kompaniach np w wawie było dopchane młodymi po sam sufit, ludzi nie brakowało a zarabiało się tyle ????co ja w miesiąc zatankuje 2 auta????????

  • Też anonim Odpowiedz

   Opowieś z mchu i paproci – nie znajdziesz już młodych na kandydacką, ten okręt tonie.

 2. Mariusz Odpowiedz

  Pani przewodnicząca pokazała jak jest zainteresowana. Czas wyjść ze złudzeń i szukać innego bardziej popłatnego i szanowanego zawodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *