Akcja krwiodawstwa w Krośnie

Już 18 marca na hali MOSiR w Krośnie w godzinach od 09:00 do 13:00 odbędzie się akcja krwiodawstwa. Jednym ze współorganizatorów jest Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KMP w Krośnie.

Honorowe krwiodawstwo to zarówno wspaniała idea jak i niezastępowalna metoda leczenia. W Polsce oparte jest na zasadzie dobrowolnego i bezpłatnego oddawania krwi. Człowiek jest jedynym źródłem tego wspaniałego leku, dlatego każdą inicjatywę warto wspierać i nagłaśniać. W Krośnie tego typu projekty zapisały się na stałe w kalendarzu miejskich wydarzeń. Listę organizatorów otwiera Miasto Krosno, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Pani Joanna Frydrych, Komenda Miejska Policji w Krośnie, PCK Oddział w Krośnie, Klub HDK przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie i MOSiR Krosno.

Na uczestników czekają upominki, ale spotkanie będzie miało również walor edukacyjny.

Dla zorganizowanych grup przygotowaliśmy ciekawe prelekcje dot. zachowań samobójczych oraz kwestie związane z cyberbezpieczeństwem, szczególnie ważne w obecnym mocno cyfrowym świecie- dodaje Arkadiusz Pałys, przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Krośnie.

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *