Emerytury nadszedł czas

W dniu 21.02.2020 r. w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie odbyło się uroczyste spotkanie z kadrą dowódczą, zaproszonymi gośćmi, policjantami i pracownikami Oddziału, na którym podziękowano za długoletnią służbę podinsp. Robertowi Topolewskiemu Zastępcy Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie przechodzącemu na zasłużoną emeryturę.
Decyzję o rozstaniu się z mundurem podjął po 28 latach wytężonej i odpowiedzialnej służby Zastępca Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie podinsp. Robert Topolewski. Dla Inspektora służba w Policji była czymś więcej niż tylko pracą zawodową, była wyzwaniem, możliwością wprowadzania pomysłów i inicjatyw na poszczególnych stopniach swojej kariery. Profesjonalizm i umiejętności przyczyniły się do znacznego podniesienia kwalifikacji podległych policjantów.
Piątkowy dzień był dniem pożegnania, chwilą refleksji oraz wspomnień. Podczas uroczystego spotkania „młody emeryt” z rąk Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie insp. Jacka Maślanki oraz zaproszonych gości Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie insp. Bogusława Kani wraz z Zastępcą podinsp. Wacławem Sudołem oraz Wiceprzewodniczącego ZW NSZZP w Rzeszowie st. asp. Krzysztofa Filipa otrzymał pamiątkowe upominki, jak również słowa podziękowania za swą owocną, sumienną i pełną oddania pracę.

Na nowej drodze życia, życzymy Panu „Pułkownikowi” wszelkiej pomyślności, zdrowia, zadowolenia, uśmiechu i czasu na realizację własnych pasji i marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *