Zniżka na paliwa dla związkowców w Przemyślu

Związki zawodowe są najbardziej widoczne w trakcie akcji protestacyjnych, które w naszym kraju nie są rzadkim zjawiskiem. Codziennie podejmowane inicjatywy są zazwyczaj niezauważalne, a szkoda, bo to właśnie one wpływają najmocniej na funkcjonowanie danego środowiska. W Przemyślu dzięki Zarządowi Terenowemu NSZZ Policjantów rusza program lojalnościowy.

Przyczynkiem do jego powstania było stworzenie legitymacji związkowej. W jej obrębie znalazła się przestrzeń wypełniona przez kod QR, który nie znalazł się tam przypadkowo. Dzięki niemu wszystkie współpracujące z Zarządem Terenowym podmioty mogą w szybki i efektywny sposób wprowadzić u siebie program lojalnościowi, którego beneficjentami są członkowie związku.

To jedno z naszych podstawowych zadań wynikających ze statutu- ochrona policjantów i ich rodzin przed obniżeniem poziomu życia. Sytuacja gospodarcza w kraju jest trudna, w budżetówce, której pensje nie były waloryzowane od lat, sytuacja jest często krytyczna. Uruchomienie programu lojalnościowego było dla nas priorytetem i bardzo się cieszę, że zaczynamy go od zniżki na paliwa”– podkreśla Bartosz Wardęga, przewodniczący ZT NSZZP w Przemyślu.

Funkcjonariuszki i Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zrzeszeni w NSZZP będą mogli skorzystać z preferencyjnego zakupu na stacji benzynowej MOYA przy ul. Siemiradzkiego w Przemyślu. Zniżki obejmują każdy rodzaj paliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *