Zielone światło z KGP dla dodatku progresywnego.

Z radością odczytujemy słowa Kierownictwa Policji wyrażające poparcie dla pomysłu dodatku progresywnego, który my jako NSZZ Policjantów postulowaliśmy wiele lat temu. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu prace nad tymi wyczekiwanymi przez wszystkich zmianami w systemie wynagradzania policjantów przyniosą satysfakcjonujący finał.

Biuro Prasowe Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

Fragment artykuły w InfoSecurity24:

“Jeśli ułożymy to w sposób racjonalny, zarówno w zakresie możliwości budżetowych jak i progresji czasowej, to uważam, że to jest bardzo dobry kierunek i będę jego zdecydowanym orędownikiem” – mówi w rozmowie z InfoSecurity24.pl, pytany o możliwość wprowadzenia progresywnego dodatku służbowego, gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji. Jak dodaje, “powiązanie tego co już wprowadzamy, a więc awansu w grupie co cztery lata – co już jasno określa ścieżkę rozwoju zawodowego – z dodatkiem progresywnym sprawi, że ta droga rozwoju w formacji będzie kompletna”

Czytaj więcej:

gen-insp-jaroslaw-szymczyk-o-progresywnym-dodatku-sluzbowym-to-bardzo-dobry-kierunek-i-bede-jego-zdecydowanym-oredownikiem-wywiad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *