Zawody strzeleckie w Krośnie

Jednym z podstawowych zadań NSZZ Policjantów jest integracja środowiska policyjnego, działalność sportowa i profilaktyczna. Zawody, które odbędą się 29 kwietnia 2023 roku w Krośnie, współorganizowane przez tamtejszy Zarząd Terenowy idealnie wpisują się w nasze założenia i z tego miejsca serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

Impulsem do organizacji imprezy jest 232 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zawody są współorganizowane przez Prezydenta Miasta Krosna, który objął zawody swoim Honorowym Patronatem, Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie, Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, LOK Krosno, IPA Region Krosno i rzecz jasna Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Krośnie.

W zawodach mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które posiadają przeszkolenie strzeleckie. Zachęcamy w szczególności członków służb ratunkowych i mundurowych. Jako organizatorzy, oprócz dobrej zabawy, zapewniamy ciepły posiłek dla wszystkich uczestników, za pierwsze 3 miejsca przewidziane są  medale, puchary i dyplomy, dla pozostałych dyplomy- dodaje Arkadiusz Pałys, przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Krośnie.

W zawodach strzeleckich biorą udział 3 osobowe drużyny. Zgłoszenie odbywa się drogą mailową – lok.krosno@gmail.com

W emailu zwrotnym drużyna otrzyma kartę zgłoszeniową. Opłata startowa od zawodnika wynosi 60 złotych. Broń i amunicję zabezpiecza organizator zawodów (Pistolet Glock i PM-98). Ilość miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *