Zapraszamy na V Wyścig MTB CZUDEC 2023

Pod koniec czerwca już po raz piąty miłośnicy dwóch kółek spotkają się na styku przepięknego Pogórza Dynowsko-Strzyżowskiego by rywalizować w kategorii MTB. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sportowo-Turystyczne MTB – CZUDEC, a imprezę wspiera Porozumienie ZZ Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego na czele z Zarządem Wojewódzkim Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Rzeszowie. Rajd wystartuje 24 czerwca 2023 roku. Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP ufundował specjalną nagrodę dla najlepszego członka NSZZP biorącego udział w zawodach.

Do rowerowej rywalizacji powinny skłaniać nie tylko piękne tereny, ale również okazałe nagrody przewidziane przez organizatorów. Wytyczono leśne ścieżki na dwóch dystansach:

MINI – Trasa na tym dystansie jest dla każdego amatora kolarstwa górskiego i przebiega w pięknych okolicznościach przyrody “Wielkiego Lasu” w Czudcu. Liczy nieco ponad 20km długości i 500 m przewyższenia. Bez trudnych, technicznych odcinków, warto poczuć i cieszyć się jazdą po leśnych ścieżkach.

Na tym dystansie dodatkowo stworzono kategorię dla służb mundurowych – klasyfikacja funkcjonariuszy i emerytów mundurowych: Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Służby Celno-Skarbowej, Służby Więziennej, Straży Granicznej.

Dla zwycięzców w kategorii służb mundurowych przewidziano nagrody w postaci bonów na zakupy w sklepie górskim i turystycznym SALEWA.

Kobiety

  1. miejsce – bon 400zł,
  2. miejsce – bon 300zł.
  3. miejsce – bon 200zł.

Mężczyźni

  1. miejsce – bon 400zł,
  2. miejsce – bon 300zł.
  3. miejsce – bon 200zł.

Koszt uczestnictwa: 60zł

MEGA – to 40 km nie tylko dla twardzieli, trasa z większymi przewyższeniami, w sumie ponad 1200 m w pionie. Podjazdy, strumyki, strome zjazdy to co w MTB jest najlepsze.

Koszt uczestnictwa: 80zł

Dodatkowo:

KIDS –  Zawody MTB KIDS zostaną rozegrane na terenie przylegającym do stadionu sportowego. Trasa będzie odpowiednio oznaczona za pomocą taśm i tabliczek informacyjnych z kierunkiem trasy. Dokładne informacje o trasie dla dzieci będą podane w dniu zawodów.

Koszt uczestnictwa: bezpłatny

Trasy będą bardzo dobrze oznakowane i przygotowane.

ŚWIADCZENIA DLA UCZESTNIKÓW W RAMACH WPISOWEGO

– Elektroniczny pomiar czasu wraz chipem

– Zabezpieczenie medyczne zawodów

– Oznakowanie i obsługę trasy

– Bufety na trasie

– Numer startowy

– Posiłek regeneracyjny na mecie

– Dostęp do zdjęć z imprezy

Na zawody prowadzone są  elektroniczne zapisy na stronie https://competitions.timekeeper.pl/v-wyscig-mtb-czudec

Dodatkowo dla członków NSZZP,  których staż członkowski wynosi minimum 6 miesięcy przewidujemy dofinansowanie w wysokości nie przekraczającej 50% kosztów zakupu pakietu startowego. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest przesłanie wniosku  do Zarządu Wojewódzkiego NSZZP w Rzeszowie. 

W razie pytań członków NSZZP,  proszę o kontakt z Arturem Nierodą tel.: 506 155 108

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z regulaminami zawodów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *