Zapraszamy na Dzień Dziecka w OPP Zaczernie

2 czerwca na terenie Oddziałów Prewencji Policji w Zaczerniu odbędzie się Wielki Piknik Rodzinny z Okazji Dnia Dziecka. Organizatorami wydarzenia są Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Rzeszowie oraz OPP w Zaczerniu.

Początek czerwca to tradycyjnie święto naszych milusińskich. Jak co roku staramy się zarówno centralnie jak i poprzez struktury terenowe zadbać o to, żeby ten dzień był wyjątkowy. Nie inaczej będzie w tym roku.

2 czerwca przez cztery godziny Oddziały Prewencji Policji w Zaczerniu opanują nasze pociechy. Cieszę się, że po raz kolejny możemy wspólnie z Oddziałami zorganizować podkarpackie obchody Dnia Dziecka. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, które wraz z pokazami sprzętu policyjnego powinny sprawić najmłodszym nie lada frajdę- zapowiada Krzysztof Filip, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Dlaczego warto spędzić to niedzielne południe w Zaczerniu? Na wszystkich uczestników będzie czekał gorący poczęstunek oraz różne przystawki takie jak uwielbiana wata cukrowa czy popcorn. Dzieci będą miały do dyspozycji dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny czy wreszcie specjalny zespół zadba o malowanie twarzy. Funkcjonariusze Policji zademonstrują sprzęt służbowy w tym ten specjalistyczny, odbędzie się pokaz broni służbowej. Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentują psy służbowe oraz konie, które na co dzień służą w szeregach podkarpackiej Policji.

Zapisy odbywają się do 24 majaPrzewodniczących Zarządów Terenowych NSZZP.

Koszt uczestnictwa w Pikniku:

  • Zrzeszeni w NSZZP – 2 zł/os
  • Niezrzeszeni             -5 zł/os

Serdecznie zapraszamy!

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *