Zaoszczędź na wakacjach razem z NSZZP

W minionym weekend rozpoczęliśmy upragniony okres wakacyjny. Nasza oferta promocyjna obowiązuje oczywiście przez cały rok, ale szczególnie teraz zachęcamy Was do zapoznania się z jej szczegółami. Wraz z naszymi partnerami możecie zwiedzić ciekawe miejsca w Polsce a przy tym nieźle zaoszczędzić.

WAKACJE W HOLIDAY PARK & RESORT

Holiday Park & Resort to unikatowa sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Ośrodki powstały z myślą o rodzinach z dziećmi, zapewniając zarówno dorosłym, jak i najmłodszym moc niezapomnianych atrakcji. Policjanci Garnizonu Podkarpackiego za pośrednictwem ZW NSZZP mogą uzyskać zniżki sięgające nawet 80%.

www.holidaypark.pl

APARTAMENTY SMREKOWY DOMEK W KOŚCIELISKU

To świetna propozycja dla tych wszystkich, którzy kochają polskie Tatry. Z okien apartamentów rozpościerają się widoki na niemalże całe pasmo gór. Niewielka odległość do najpiękniejszych tatrzańskich dolin jest też dużym atutem, drugim bliskość Zakopanego. Oferta jest skrojona absolutnie dla wszystkich, zarówno dla par jak i całych rodzin z dziećmi.

Dzięki nawiązaniu współpracy Członkowie NSZZ Policjantów w województwie podkarpackim mogą skorzystać z pobytu w Smrekowym Domku z 15 % zniżką. Zainteresowani pobytem członkowie  proszeni są o bezpośredni kontakt z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Rzeszowie  tel. 47 821 2495 lub kom. 600 439 509

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *