Wycieczka Integracyjna 2026 – wspólna podróż, relaks i integracja środowiska policyjnego

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Rzeszowie zaprasza do udziału w Wycieczce Integracyjnej 2026, która odbędzie się w dniach 26–27 czerwca 2026 roku. To kolejna propozycja skierowana do członków naszego środowiska, łącząca integrację, wypoczynek i wspólne spędzenie czasu w atrakcyjnej formule.

Tego typu wyjazdy od lat cieszą się dużym zainteresowaniem i są ważnym elementem budowania więzi w policyjnym środowisku. Wspólna podróż, rozmowy poza służbą, relaks i aktywność w przyjaznej atmosferze to nie tylko okazja do odpoczynku, ale także do wzmacniania relacji, które mają znaczenie również w codziennej służbie i pracy.

Tegoroczny wyjazd został zaplanowany jako dwudniowa wyprawa pełna atrakcji. Uczestnicy wyruszą 26 czerwca z Przeworska koleją „Pogórzanin”, a już w trakcie przejazdu organizatorzy zapowiadają dodatkowe atrakcje, w tym ciekawostki o trasie i regionie, quizy z nagrodami, muzykę na żywo oraz pamiątkowe zdjęcia. W programie przewidziano również postoje w Szklarach oraz Dynowie, po czym uczestnicy dotrą do Hadli Szklarskich.

Po przyjeździe zaplanowano zakwaterowanie, a następnie spacer po zespole pałacowo-parkowym w Hadlach Szklarskich, który stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych historycznie i krajobrazowo części programu. Wieczorem odbędzie się spotkanie integracyjne z muzyką na żywo i grillem, które będzie głównym punktem wspólnego biesiadowania i dobrej zabawy.

Drugi dzień wyjazdu, 27 czerwca, przewidziany jest jako czas wolny i strefa atrakcji. W zależności od pogody i potrzeb uczestników będzie można skorzystać z takich form aktywności jak:

  • basen,
  • kręgle,
  • strzelnica,
  • grill.

Powrót do Rzeszowa zaplanowano autokarem. Uczestnicy wyjadą z Hadli Szklarskich o godzinie 17:00, a zakończenie imprezy przewidziano na godzinę 18:00.

Organizatorzy przygotowali również możliwość przejazdu autokarem z Rzeszowa i z powrotem. Wyjazd z Rzeszowa do Przeworska zaplanowano w piątek około godziny 8:00, natomiast powrót do Rzeszowa odbędzie się w sobotę po zakończeniu części integracyjnej.

Koszt udziału w wycieczce wynosi:

  • 250 zł – dla członka NSZZ Policjantów,
  • 370 zł – dla pozostałych uczestników.

To propozycja, która łączy w sobie wypoczynek, integrację i aktywne spędzenie czasu w bardzo atrakcyjnej formule. Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Rzeszowie zachęca do udziału wszystkich, którzy chcą wspólnie przeżyć ciekawą przygodę, odpocząć i spędzić czas w gronie policyjnego środowiska.

Osobami do kontaktu w sprawie wyjazdu są:

  • Tomasz Wojtanowski – tel. 781 432 400
  • Bogusław Chmiel – tel. 607 585 251

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Biuro Prasowe ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *