Wspólny wyjazd na Podhale

Jesień to odpowiedni moment na złapanie chwili oddechu. Przyroda z większym animuszem przygotowuje się do długiego snu zimowego. Nasze polskie góry, począwszy od Bieszczadów na Sudetach skończywszy, mienią się w tym czasie prawdziwą wielobarwną paletą. Polska złota jesień przyciągnęła również policjantki i policjantów.

W dniach 27-29 października 2023 roku członkowie Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów NSZZ Policjantów OPP w Rzeszowie wraz z członkami Zarządu Wojewódzkiego NSZZ P w Rzeszowie uczestniczyli w wycieczce po Podhalu i Beskidzie Sądeckim. Impreza oprócz charakteru integracyjnego miała również bogaty program krajoznawczy. Kochający piesze wędrówki odwiedzili Dolinę Kościeliską odpoczywając przy tym przy jednym z najsłynniejszych tatrzańskich schronisk- Ornaku. W trakcie pobytu zorganizowano również zwiedzanie Zakopanego oraz Rabki Zdroju. Ostatnim akcentem była wycieczka w Pieniny.

Po intensywnym dniu na szlaku uczestnicy mogli się zrelaksować korzystając z bogatej oferty Term Chochołowskich. Wieczory były zarezerwowane na biesiady w iście góralskim stylu z tradycyjną zakopiańską muzyką w tle, oraz wspaniałym jedzeniem, z którego słynie ten region Polski.

Organizowanie takich wyjazdów jest świetną formą integracji naszego policyjnego środowiska i wpisuje się w zadania statutowe naszego związku- podkreśla Krzysztof Filip, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

To kolejna udana inicjatywa zrealizowana w tym roku przez ZTEiR NSZZ Policjantów OPP w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *