Wigilijne spotkanie z rodzinami policjantów poległych na służbie

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyło się przedświąteczne spotkanie rodzin poległych policjantów z województwa podkarpackiego. Bliscy funkcjonariuszy zostali zaproszeni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Przy wigilijnym stole nie zabrakło życzeń i podarunków.

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku. To czas prezentów, wspólnego łamania się opłatkiem, składania życzeń, śpiewania kolęd. Z tej okazji mł. insp. Henryk Moskwa zaprosił rodziny poległych policjantów do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Opłatki, którymi połamali się zgromadzeni, pobłogosławił ks. kapelan Marek Buchman.

W zorganizowanie spotkania i poczęstunku włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Komendant ufundował prezenty świąteczne dla rodzin policjantów, którzy polegli podczas pełnienia służby. Świąteczne paczki członkom rodzin policyjnych przekazali Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek i insp. Tadeusz Szymanek oraz asp. sztab. Grażyna Pieróg – Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie ds. kontaktów z Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach i przedstawiciele Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów asp. sztab. Mieczysław Klimek i st. asp. Krzysztof Filip.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *