W dniach 26-27.05.2018 r NSZZP KMP Przemyśl zapraszają wszystkich na wycieczkę

 

Dzień 1 Baseny termalne w
Miszkolcu i piwnice regionu Tokaju
Ok. 6:00 Spotkanie uczestników i wyjazd z Przemyśla. Spotkanie z przewodnikiem. Przejazd w stronę przejścia granicznego w Radoczycach.
Śniadanie w jednym z pensjonatów na Słowacji w Medzilaborcach.
Przejazd na Węgry przez Słowację (po drodze możliwość zamiany waluty).
Pierwszy przystanek na Węgrzech Sarospatak – zwany Atenami nad Bodrogiem, krótki spacer po miasteczku, aby rozprosować nogi. Oryginalna architektura projektu Imre Makovecha, kościół św. Elżbiety, Zamek Rakoczego Miszkolc – kompleks basenów termalnych w dzielnicy uzdrowiskowej Topolca
Relaks w krasowych grotach kąpieliska Barlangfurdo
(3 godziny). Unikalne węgierskie kąpielisko, na które składa się 6 krytych basenów o temperaturze wody od 28 do 35 stopni, pięknie oświetlone skalne groty i niemal 700 metrów korytarzy zapewni niezapomniane wrażenia. Przejazd w region Tokaju – degustacja win w tokajskiej winnicy. Degustacja Tokaju w chłodnej piwniczce to nie tylko bal dla zmysłu smaku, ale ogromna dawka wiedzy i prawdziwe show! Spotkamy się z właścicielami winnicy, którzy opowiedzą nam o tym jak powstaje wino, jak oceniamy jego jakość (tłumaczyć będzie przewodnik). Możliwość zakupu wybornych trunków bezpośrednio w winnicy, w każdej walucie.
Degustacja kuchni węgierskiej. Wino zaostrza apetyt! Dlatego jako sycącą przekąskę zaserwujemy Wam wyjątkowe danie węgierskiej szlachty. GOLONKA peklowana i zapiekana w wielkich świeżych CHLEBACH. Przejazd do obiektu noclegowego i obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2 Kąpielisko termalne w
Bogacs i Słowacja – Koszyce
• Śniadanie i wykwaterowanie z obiektu noclegowego.
• Przejazd do Bagacs.
• Wypoczynek na kąpielisku Bogacsi. Na terenie kąpieliska jest dziewięć basenów – sześć z wodą leczniczą, dwa dla dzieci i jedna pływalnia. Woda w Bogacs należy do grupy siarkowych wód leczniczych. Według zawartości związków mineralnych należy do grupy węglanów wapnia, magnezu i wodoru. Od 2014 roku dla wypoczywających dostępne są również park zjeżdżalni zapewniający świetna rozrywkę nie tylko dzieciom ale również dorosłym.
• Przejazd na Słowację – zwiedzanie Koszyc.
• W Koszycach znajdziemy ślady kultury Słowaków, Rusinów, Żydów, Niemców, a także Węgrów. Zobaczymy wrzecionowaty rynek, pełen klimatycznych kawiarenek i pubów. W planie zwiedzania Koszyc między innymi: Pierwszy w Europie herb miejski, kaplica św Michała, Katedra św. Elżbiety, grające fontanny, dom żebraka, wieża Urbana, uliczka rzemieślnicza, gmach teatru państwowego, uliczka rzemieślników, dom kata.
• Czas wolny, który można wykorzystać na : zakup pamiątek, kontynuowania zwiedzania Koszyc (np. muzeum techniki, wieża katedry Św. Elżbiety, „Złoty Skarb”) lub posiłek.
• Przejazd na granicę polsko – słowacką w Radoszycach.
• Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych ok. 21:00
Trasa : Przemyśl – Węgry (Miszkolc – Tokaj – Bogacs) – Koszyce
– Przemyśl ok. 950 km (obsługa przez 2 kierowców)
Hotel Millennium znajduje się w centrum Tokaju, stolicy regionu win Tokaj. Region win Tokaj to część światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto położone jest między górami Tokaj a zbiegającymi się rzekami Tisza i Bodrog. Hotel Millennium wychodzi na miejską promenadę.

Każdy pokój wyposażony jest w kolorowy telewizor, telefon, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, łazienki są wyposażone w kabiny prysznicowe, a apartamenty mają narożne wanny w łazienkach.

Elegancka restauracja Millennium znajduje się na parterze hotelu. Wybór i jakość serwowanych tu dań sprawiają, że jest to jedna z lepszych restauracji w mieście. Restauracja posiada otwarty taras, który czeka na gości od wiosny do jesieni.

W cenie wycieczki:
Realizację PLANU WYCIECZKI, nocleg w pokojach 2-3
osobowych z łazienkami (x 1),
Wyżywienie: śniadanie (x2), degustacja wina w regionie
Tokaju z obiadem (x1), opieka licencjonowanego pilota (2
dni), ubezpieczenie NNW + KL (Koszty Leczenia) (AXA),
składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
transport klimatyzowanym autokarem.
V
CENA za osobę 350 zł związkowiec z KMP Przemyśl
CENA za osobę 450 zł osoby niezrzeszone
Wpłata do 30.04.2018r

Telefon do organizatora 693 452 910 Pani EWA SZWED

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *