Turniej siatkarski służb ratowniczych w Krośnie

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w turnieju siatkarskim, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku w Krośnie jako impreza towarzysząca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zawodniczki i zawodnicy będą rywalizować o puchar Poseł na Sejm RP Pani Joanny Frydrych. Imprezę wspiera Komendant Miejski Policji w Krośnie. Współorganizatorami są Zarząd Wojewódzki NSZZP w Rzeszowie oraz Zarząd Terenowy NSZZP w Krośnie.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny młodzieżowe oraz dorosłe. Impreza odbędzie się na hali sportowej przy II Liceum Ogólnokształcącym w Krośnie. Zapisy trwają do 21 stycznia. Rejestrować się można drogą elektroniczną u kol. Arkadiusza Pałysa, przewodniczącego ZT NSZZP w Krośnie.

Rywalizacja sportowa będzie stała na wysokim poziomie. Warto szybko rezerwować miejsce w turnieju ponieważ zainteresowanie jest bardzo dużo zarówno wśród młodzieżowców jak i drużyn seniorskich- odpowiada Arkadiusz Pałys.

W trakcie turnieju na uczestników czekają ciepłe posiłki oraz napoje. Na zwycięzców zaś puchar oraz dyplomy uczestnictwa w imprezie.

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *