Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie

Znamy zwycięzców VIII Turnieju Piłki Siatkowej Policjantów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się drużyna ze Strzyżowa. Drugie miejsce na podium wywalczyła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Lesku, a trzecie drużyna z komendy w Sanoku.

Wczoraj na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle odbył się już po raz ósmy Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Policjantów o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. O zwycięstwo walczyły drużyny reprezentujące komendy policji garnizonu podkarpackiego. Organizatorem turnieju był Zarząd Terenowy NSZZP w Jaśle. W zawodach uczestniczyło łącznie dziewięć zespołów, które rywalizowały w trzech grupach. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze i w duchu fair play.

Turniej uroczyście otworzył mł. insp. Mirosław Kawa – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach.

Po emocjonujących pojedynkach, zwycięstwo przypadło reprezentacji z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna z Leska, a trzecie miejsce zajęli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Zwycięzcom turnieju puchary oraz dyplomy wręczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. W uroczystym zakończeniu turnieju i rozdaniu nagród udział wzięli również asp. szt. Mieczysław Klimek Wiceprzewodniczący NSZZ Policjantów KWP w Rzeszowie oraz asp. szt. Jerzy Poszelężny Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP w Jaśle.

Zwycięzcom gratulujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *