Szlachetna Paczka ZT NSZZ Policjantów KMP Przemyśl

Już od ponad dwudziestu lat, na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, kilkanaście tysięcy wolontariuszy ogólnopolskiego projektu Szlachetnej Paczki rusza w Polskę obdarowywać prezentami najbardziej potrzebujące rodziny. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Przemyślu postanowił dołączyć do tej szczytnej akcji.
Przez dwa tygodnie, w ramach koleżeńskiej zbiórki, funkcjonariuszki i funkcjonariusze ale również pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zebrali blisko 500 produktów. W okresie przedświątecznym bardzo ważna jest pamięć o tych, którzy z różnych przyczyn od chorobowych po ekonomiczne nie radzą sobie tak dobrze jak większość z nas- zaznacza Bartosz Wardęga, przewodniczący ZT NSZZP w Przemyślu.
Wśród najpotrzebniejszych produktów znalazły się artykuły spożywcze z długimi terminami ważności, artykuły chemiczne, nie zabrakło również słodyczy. Wiemy, że obecna sytuacja ekonomiczna zmusza wielu mieszkańców Przemyśla i regionu to podejmowania trudnych decyzji. Mamy nadzieję, że nasz skromny wkład pozwoli lepiej spędzić zbliżające się Święta- dodaje Wardęga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *