ŚWIĘTO POLICJI W ODDZIALE PREWENCJI

Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, który stacjonuje w podrzeszowskim Zaczerniu, obchodzili dziś Święto Policji. Młodszy inspektor Henryk Moskwa Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, wspólnie z Lucyną Podhalicz Wicewojewodą Podkarpackim, wręczyli policjantom odznaczenia i akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.
W siedzibie 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie, policjantki i policjanci wzięli dzisiaj udział w uroczystym apelu z okazji 99. rocznicy powstania Policji. Wśród zaproszonych gości byli Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa, Wicewojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją.

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantó w Rzeszowie reprezentowali Przewodniczący Jóżef Bąk, V-ce Przewodniczący Krzysztof Filip, Mieczysław Klimek.

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie przywitał wszystkich zaproszonych gości oraz funkcjonariuszy, którym złożył gratulacje z okazji awansów i odznaczeń. W swoim przemówieniu podziękował za służbę oraz zaangażowanie w codzienną pracę. Słowa uznania i podziękowania dla policjantek i policjantów przekazała także Wicewojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz.
Wicewojewoda Podkarpacki i Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie wręczyli policjantom odznaczenia i rozkazy o mianowaniu na wyższe stopnie służbowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *