SŁUŻBY MUNDUROWE Z PODKARPACIA RYWALIZOWAŁY W ZAWODACH STRZELECKICH

Przedstawiciele służb mundurowych walczyli wczoraj o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W zawodach strzeleckich, które odbyły się na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, bezkonkurencyjni w zmaganiach indywidualnych i grupowych okazali się funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

Wczoraj na strzelnicy PZŁ „Bór” w Głogowie Małopolskim, odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych, które były kolejną okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego.

Uczestniczyło w nich 21 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia – Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej oraz przedstawiciele służby więziennej. Uczestnicy mierzyli się w konkurencjach indywidualnych i grupowych. Najlepsi w grupowej klasyfikacji okazali się funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie, do których należały dwa pierwsze miejsca. Trzecie miejsce zajęli policjanci z Zarządu w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego Policji.

W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjni okazali się również policjanci z SPKP, którzy wywalczyli pierwsze i trzecie stopnie na podium. Drugie miejsce należało do funkcjonariusza z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

W zmaganiach brały również udział kobiety. Wśród zawodniczek najlepszą okazała się policjantka z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Nagrody i gratulacje przekazał Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Dariusz Matusiak oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Józef Bąk.

Gratulacje uczestnikom przekazali również kom. Iwona Borcz z Zarządu w Rzeszowie Centralnego Biura Śledczego Policji, Leszek Pelc – Przewodniczący Międzyregionalnej Sekcji Pożarnictwa NSZZ Solidarność województwa podkarpackiego, Bogusław Haase – Regionalny Menedżer Ubezpieczeń Grupowych i Zdrowotnych Allianz oraz Dyrektor Szpitala Powiatowego w Strzyżowie Paweł Pikul.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *