Reprezentacja KMP Przemyśl zajęła 3 miejsce na turnieju piłkarskim (zdjęcia)

10 czerwca w Przemyślu odbyła się po raz kolejna impreza pn. Augustiada, w trakcie której rozegrano turniej piłkarski. Wzięły w nim udział drużyny juniorskie oraz seniorskie. Wśród tych ostatnich reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. 

Turnieje piłki nożnej są organizowane podczas Augustiady rok rocznie. W szranki stają zespoły z Przemyśla oraz drużyny przyjezdne. W tym roku na boisku rywalizowali Samorządowcy, Prawnicy, zespół Polonii Przemyśl, młodzież reprezentująca osiedle Salezjanie oraz funkcjonariusze z KMP w Przemyślu. Turniej był nie tylko sposobnością zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich, ale również strojów sportowych zakupionych przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Przemyślu.

Bardzo się cieszymy, że po tylu latach funkcjonariuszki i funkcjonariusze chcący reprezentować w zawodach sportowych naszą jednostkę będą mogli to robić w jednolitych i ustandaryzowanych strojach sportowych. Integrowanie naszego środowiska to jeden z priorytetów naszej działalności. Zakupione komplety sportowe są uniwersalne i posłużą naszej reprezentacji w piłce nożnej, siatkówce, ale również wielu policjantkom i policjantom startującym w imprezach biegowych- podkreśla Bartosz Wardęga, przewodniczący ZT NSZZP w Przemyślu.

Drużyna KMP Przemyśl po rozegraniu czterech spotkań zajęła ostatecznie 3 miejsce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *