Przedświąteczne spotkanie z rodzinami policjantów poległych na służbie

Przed południem w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyło się przedświąteczne spotkanie rodzin poległych policjantów z województwa podkarpackiego. Bliscy funkcjonariuszy zostali zaproszeni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Przy wigilijnym stole nie zabrakło życzeń i podarunków.

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku. To czas prezentów, wspólnego łamania się opłatkiem, składania życzeń, śpiewania kolęd. Z tej okazji nadinsp. Henryk Moskwa zaprosił rodziny poległych policjantów do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Opłatki, którymi połamali się zgromadzeni, pobłogosławił ks. kapelan Marek Buchman.

W zorganizowanie spotkania i poczęstunku włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Komendant ufundował prezenty świąteczne dla rodzin policjantów, którzy polegli podczas pełnienia służby. Świąteczne paczki członkom rodzin policyjnych przekazali Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie oraz Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego insp. Paweł Filipek, mł. insp. Stanisław Sekuła, asp. sztab. Grażyna Pieróg – Pełnomocnik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie ds. kontaktów z Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach , Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów asp. sztab. Józef Bąk i wiceprzewodniczący zarządu asp. sztab. Krzysztof Filip. Do życzeń dołączył się również, obecny na spotkaniu Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej mł. insp. Mariusz Skiba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *