Pożegnanie policyjnych emerytów w KPP Przeworsk

Początek każdego roku to w policyjnym środowisku czas pożegnań z tymi, którzy postanowili przejść na zasłużoną emeryturę. W Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku w dniu dzisiejszym z niebieskim mundurem pożegnało się czworo policjantów.

W uroczystości wziął udział nadkom. Tomasz Koba, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku oraz asp.szt. Adrian Klich, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przeworsku. Z mundurem pożegnali się:

  • asp.szt. Jolanta Jasz
  • asp. Anna Urbanik
  • asp.szt. Mariusz Janicki
  • sierż.szt. Piotr Bartłomowicz

Odchodzącym podziękowano za wieloletnią służbę na rzecz lokalnej społeczności, współpracę w realizacji zadań służbowych, samodoskonalenie, życzliwość i koleżeńskość. Na koniec popłynęły życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, przychylności losu w realizacji nowych planów i zamierzeń, a przede wszystkim dobrego zdrowia.

W imieniu wszystkich koleżanek i kolegów złożyłem życzenia odchodzącym na zasłużoną emeryturę. Zapisali się w historii naszej komendy i naszej organizacji związkowej, w której byli aktywnymi członkami- dodał Adrian Klich, Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Przeworsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *