Pożegnanie policyjnych emerytów w KMP Krosno

W Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie w ubiegłym tygodniu doszło do pożegnania policyjnych emerytów. Z niebieskim mundurem pożegnało się kilkunastu funkcjonariuszy oraz jeden pracownik cywilny. W zbiórce wziął również udział Arkadiusz Pałys, przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Krośnie.

W uroczystości wziął udział Komendant Miejski Policji w Krośnie insp. Leszek Buryła oraz jego zastępca podinsp. Grzegorz Żytniak, a także naczelnicy i kierownicy krośnieńskiej komendy. Z mundurem pożegnali się funkcjonariusze wszystkich pionów policji- kryminalnego, prewencyjnego i wspomagającego, w tym dwóch kierowników.

Odchodzącym podziękowano za wieloletnią służbę na rzecz lokalnej społeczności, współpracę w realizacji zadań służbowych, samodoskonalenie, życzliwość i koleżeńskość. Na koniec popłynęły życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, przychylności losu w realizacji nowych planów i zamierzeń, a przede wszystkim dobrego zdrowia.

Dla wszystkich przechodzących na emeryturę, w szczególności naszym związkowcom, w pierwszej kolejności chciałbym podziękować za wieloletnią służbę, oraz pomoc w pracy związkowej. Pragnę Wam życzyć samych sukcesów w życiu prywatnym, chwilowego odpoczynku, a następnie realizacji swoich kolejnych planów- dodał Arkadiusz Pałys, przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Krośnie.

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *