POMELO catering dietetyczny w programie lojalnościowym NSZZ Policjantów w Rzeszowie

Dla naszych członków mamy kolejną świetną wiadomość. Do naszej oferty programu lojalnościowego dołączamy jedną z największych w Polsce firm oferujących catering dietetyczny- POMELO. Każdy zrzeszony w  Niezależnym Samorządnym Związku Zawodowym Policjantów w Rzeszowie będzie mógł skorzystać z bardzo bogatej oferty realizowanej przez firmę POMELO. Zniżka dla naszych członków wynosi aż 33%

Pomelo zostało stworzone z potrzeby i inspiracji do działania, a nie z przypadku. Testując wiele rozwiązań na rynku, żadne z nich nie spełniało założonych oczekiwań. Stąd założyciele firmy postanowili stworzyć catering, który będzie odpowiadać ich standardom. Jako osoby bardzo aktywne zawodowo oraz uprawiające sport każdego dnia rozumieją czym powinna być dieta pudełkowa i kto z niej korzysta. Tak powstało Pomelo, które oparte jest o najlepszą z możliwych  obsługę klienta oraz produkty najwyższej jakości. Zaufało nam już tysiące klientów, którzy nieustannie motywują nas do dalszej pracy oraz rozwoju. Chcemy, aby każdy mógł się skupiać na tym co dla niego w życiu ważne, a przyrządzanie dobrze zbilansowanych, zdrowych posiłków zostawił nam. Razem możemy osiągnąć wszystko.

Pomysł na catering dietetyczny zakiełkował w momencie, kiedy sam prowadziłem niezdrowy tryb życia. Brak śniadań, niezdrowe przekąski i fastfoody na obiad, do tego kawa jako podstawowy posiłek – tak wyglądała moja codzienność. Nie czułem się wtedy dobrze, a efekty treningów były właściwie niezauważalne. Zdecydowałem się na catering dietetyczny, ale nie do końca byłem zadowolony z jedzenia, które otrzymywałem. I tak narodził się pomysł na Pomelo – catering stworzony z myślą o osobach związanych ze sportem- dodaje Bartłomiej Foszer współzałożyciel POMELO.

Podjęcie współpracy z firmą POMELO było poprzedzone żmudną analizą.

  • Gwarantują bezpieczeństwo danych osobowych i adresów.
  • Firma ma w ofercie 16 programów odżywiania w kalorycznościach od 1000 do 3500 kcal.
  • Dania zaopatrzone w informacje o makroskładnikach.
  • Dostarczają do 3000 miejscowości w Polsce.
  • Gwarantują nam dietę premium w bardzo przystępnej cenie.
  • Aplikacja mobilna na telefonie.
  • Umożliwiają łatwą zmianę adresu dostawy — również w przypadku nagłego wyjazdu.
  • Program premiowy z punktami lojalnościowymi
  • Infolinie z obsługą klienta i poradami dietetyka.

Ochrona danych osobowych jest jednym z ważniejszych aspektów podjętej współpracy. Formularz zamówienia nie wymaga wypełniania danych osobowych. Pola muszą zostać jedynie wypełnione w jakikolwiek sposób. Dla celów logistycznych potrzebny jest jedynie poprawny i dobrze uzupełniony adres dostawy. Każdy klient oznaczony zostaje nr ID, którym później się posługuje. Na żadnym kroku logistycznym czy też przy samej obsłudze zamówienia nie wymagane jest kojarzenie z zamówieniem danych osobowych. Dane te też nie są widoczne na etykietach dostaw ani w listach dostaw dla kierowców.

To świetna wiadomość nie tylko sportowców w szeregach podkarpackiej Policji, ale również tych, którzy nie mają czasu i możliwości na pilnowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki urozmaiconej ofercie firmy POMELO każdy znajdzie coś dla siebie. Liczymy, że oferta pojawi się również w innych miastach naszego województwa. Wszystko zależy od zainteresowania i potrzeb- dodaje Krzysztof Filip, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Koordynatorem na nasze województwo jest KUBA – 606 214 826

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy POMELO .

Zespół prasowy ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *