Piknik dla Rodzin Policjantów i Pracowników Policji w Przemyślu

W dniu 09.09.2017 r z inicjatywy funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych KMP w Przemyśl oraz KPP Jarosław ,dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Roberta Chomy na przemyskim Zniesieniu odbył się “Piknik dla Rodzin Policjantów i Pracowników Policji ” .Imprezę zorganizowały Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Przemyślu i Jarosławiu.

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Rzeszowie  reprezentowany był przez Przewodniczącego Józefa  Bąk,oraz V-ice Przewodniczącego Mieczysława Klimek.

Przy sprzyjającej pogodzie ponad ponad pół tysiąca osób mogło skorzystać z licznych atrakcji przewidzianych na ten dzień przez organizatorów. Najmłodsi bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach ,brali udział w licznych konkursach z nagrodami prowadzonych zarówno przez funkcjonariuszy jak i animatorów, jeździli na kucykach, korzystali z toru saneczkowego i cieszyli się innymi atrakcjami.  Dla nieco starszych starszych uczestników organizatorzy przygotowali m.in wirtualną strzelnicą ,symulator wypadku i zderzeń oraz konkursy z nagrodami. Wszyscy ,którzy przyszli tego dnia na piknik mogli podziwiać pokazy sztuk walk,przejechać się po Przemyślu turystycznym pociągiem, zapoznać się ze sprzętem policyjnym, strażackim oraz nauczyć się udzielania pierwszej pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.