Odszedł nasz Kolega podkom. Marcin Dzieciuch

Z nieopisanym żalem żegnamy bliskiego naszym sercom kolegę i współpracownika. Marcin po długiej walce niestety przegrał z chorobą. Na zawsze zostanie w naszej pamięci.

Marcin wstąpił do Policji w grudniu 2008 roku. Służbę pełnił w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie, Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie i komendzie wojewódzkiej. Z ciężką chorobą nowotworową zmagał się od kilku lat. Staraliśmy się walczyć razem z Nim organizując koncerty, aukcje charytatywne oraz ogólnopolską akcję “Mundur na rowerze”, w której brali udział nie tylko policjanci, ale również funkcjonariusze innych służb. Niestety Marcin przegrał walkę z tą straszną chorobą.

Zapamiętamy Go jako człowieka zawsze uśmiechniętego, odważnego, życzliwego, koleżeńskiego, kochającego swoją pracę, miłośnika koszykówki i muzyki Kazika. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Marcin odszedł od nas w wieku 36 lat. Łączymy się bólu z jego najbliższymi.

Zawsze będziesz żył w naszych sercach i w naszej pamięci.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 19 marca 2019 r. (wtorek) o godz. 13.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym Wilkowyja w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *