Krośnieńscy policjanci najlepszymi strzelcami w województwie

Krośnieńscy policjanci zwyciężyli w Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych. Turniej zorganizowano na terenie obiektów strzelnicy myśliwskiej w Głogowie Małopolskim. Sportowa rywalizacja była okazją do wymiany doświadczeń ze strzelcami wywodzącymi się z różnych formacji mundurowych regionu.

W minionym tygodniu na terenie strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego „Bór” w Głogowie Małopolskim, odbyły się Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych. Policjanci, żołnierze, strażacy, funkcjonariusze służby celnej oraz strażnicy więzienni rywalizowali o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

O sukcesie decydowały opanowanie i celne oko strzelca, ale również szybka reakcja i praca zespołowa. Zawodnicy oceniani byli w kategoriach indywidualnych oraz klasyfikacji zespołowej. Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się krośnieńscy policjanci – asp. sztab. Łukasz Dębiczak, natomiast wśród kobiet tryumfowała asp. Beata Raus.

W kategorii zespołowej, na pierwszym stopniu podium stanęła drużyna funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KMP w Krośnie, w skład której weszli: kom. Wiktor Urban, podkom. Dariusz Pasterczyk i asp. sztab. Łukasz Dębiczak. Na dalszych miejscach uplasowali się funkcjonariusze z KWP w Rzeszowie oraz żołnierze z Wysokiej Głogowskiej.

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów reprezentował Przewodniczący asp. sztab. Józef Bąk.

« z 4 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *