II Rodzinny Piknik Policyjny w Przemyślu

W minioną sobotę już po raz drugi z inicjatywy Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego w Przemyślu funkcjonariuszki i funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wraz z ich najbliższymi uczestniczyli w pikniku. W tym roku w przemyskim parku rozrywki Fun Park wspólnie bawiło się prawie 200 osób w tym 80 dzieci.

Koniec sierpnia to dla najmłodszych jeden z ostatnich dzwonków przed zbliżającym się nowym rokiem szkolnym. To czas poszukiwania podręczników, nowych tornistrów, zeszytów, powrotów z wakacyjnych podróży. Pomysł, by właśnie w tym newralgicznym czasie zorganizować piknik nie był przypadkowy.

Koniec sierpnia to idealny moment na to by raz jeszcze zasmakować beztroskiej zabawy. Wiemy, że tuż za rogiem na naszych milusińskich czekają obowiązki, a na rodziców stres związany z planowaniem kolejnego roku szkolnego. Piknik jest pewną odskocznią, ma również swój walor integracyjny. Zasada numer jeden, nie rozmawiamy o pracy- śmieje się Bartosz Wardęga, przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Przemyślu.

Fun Park to od kilku lat wymarzone miejsce każdego dziecka z Przemyśla i okolic. Na 1500 metrach kwadratowych powierzchni znajduje się ponad 13 urządzeń przygotowanych dla dzieci w  różnym wieku.

Na naszych milusińskich oprócz świetnej zabawy czekały napoje, wata cukrowa, popcorn i frytki- dodaje Wardęga.

II Rodzinny Piknik Policyjny w Przemyślu to przykład dobrej współpracy pomiędzy NSZZP a Związkiem Zawodowym Pracowników Policji w Przemyślu. Na przestrzeni ostatniego roku udało się wspólnie zorganizować szereg imprez integracyjnych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród funkcjonariuszy i pracowników KMP w Przemyślu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *