I Turniej Siatkówki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu

2 marca 2024 roku na hali sportowej w podprzemyskich Orłach odbędzie się I Turniej Siatkówki o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu. Organizatorami wydarzenia są Komenda Miejska Policji w Przemyślu, Wójt Gminy Orły,  Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Orła Białego w Orłach oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Przemyślu.

Współzawodnictwo sportowe odgrywa w naszym życiu bardzo ważną rolę. Jest to świetny sposób na budowanie tężyzny fizycznej, ale również relacji międzyludzkich. Cieszymy się, że po raz pierwszy Komenda Miejska Policji w Przemyślu będzie organizatorem turnieju siatkówki. 2 marca czeka nas niezła zabawa i mocna rywalizacja zgodnie z zasadami fair play- zapowiada Bartosz Wardęga, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przemyślu.

Uczestnicy rozegrają swoje mecze w hali sportowej w Orłach przy ul. Szkolnej 1. W rywalizacji w fazie grupowej weźmie udział 6 zespołów w tym gospodarze z KMP w Przemyślu. Po niej dojdzie do meczów półfinałowych, o 3 i 1 miejsce. Na zwycięzców turnieju czeka okazały puchar, kolejne wyróżnienie trafi do najlepszego zawodnika turnieju. Organizatorzy zapewniają dla wszystkich uczestników ciepły posiłek oraz napoje.

Zapisy odbywają się do 26 lutego 2024 roku- Bartosz Wardęga 600 344 902.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *