Firma TRANSBET Betoniarnie wsparła NSZZ Policjantów w Przemyślu

Nikogo nie trzeba szczególnie przekonywać jak ważna jest profilaktyka wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Już od pierwszych klas Policja, poprzez szereg inicjatyw, stara się przekazywać uczniom podstawowe zasady obowiązujące na drogach. To w sposób bezpośredni przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa wśród dzieci, które są szczególnie zagrożone w nowym dla siebie środowisku. Dlatego każde podejmowane działanie w tym względzie jest godne pochwały.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to dla wielu jedynie pusty slogan. W naszym najbliższym otoczeniu są jednak podmioty gospodarcze, a przede wszystkim ich właściciele, którzy rozumieją potrzebę włączania się do lokalnych projektów min. poprawiających bezpieczeństwo na drogach Przemyśla i powiatu przemyskiego. Jedną z takich firm jest TRANSBET Betoniarnie Grochowicz Sp. K. Współwłaściciel i założyciel firmy Mariusz Grochowicz wsparł Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Przemyślu darowizną w postaci kilkuset odblasków.

„Bycie widocznym uczestnikiem ruchu drogowego to jeden z priorytetów policyjnych działań prowadzonych w szkołach podstawowych znajdujący się na terenie miasta Przemyśla i całego naszego powiatu. Cieszę się, że firma Transbet wsparła nasze działania. Odblaski trafią za naszym pośrednictwem do Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, a potem do uczniów naszych szkół”- zapewnia Bartosz Wardęga, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przemyślu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *