Drugi Turniej Piłki Nożnej w Brzozowie

W sobotę na stadionie miejskim w Brzozowie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie. W zmaganiach sportowych rywalizowali policjanci z garnizonu podkarpackiego, strażacy i zespół Iwoniczanki z Izdebek. W turnieju udział wzięło 9 drużyn. Organizatorem spotkania był NSZZP w Brzozowie i Rzeszowie.

W minioną sobotę o godz. 9 rozpoczął się Drugi Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie. W sportowych zmaganiach wzięli udział policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie, Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, Komend Powiatowych Policji w Brzozowie, Jaśle, Sanoku i Nisku, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie oraz zawodnicy reprezentujący firmę Iwoniczanka Dystrybucja Izdebki.

Zawodnicy rozegrali łącznie 13 meczów. Najlepsza okazała się drużyna policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, a na trzecim uplasowała się drużyna Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie kom. Marcin Kozielec i Wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Rzeszowie asp. szt. Mieczysław Klimek wręczyli zwycięzcom dyplomy i puchary. Mistrzowie otrzymali również nagrody, które ufundował Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka.

Najlepszym bramkarzem został Adam Szanter, natomiast najlepszym strzelcem – Dawid Ślączka. Obydwaj funkcjonariusze reprezentowali Oddział Prewencji Policji w Rzeszowie.

Każdy uczestnik turnieju mógł poczęstować się strażacką grochówką, otrzymał również dyplom i upominek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *