10 grudnia 2022 roku za sprawą Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przemyślu 115 dzieci i drugie tyle dorosłych bawiło się w trakcie „Policyjnego Świętego Mikołaja”

10 grudnia 2022 roku za sprawą Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Przemyślu 115 dzieci i drugie tyle dorosłych bawiło się w trakcie „Policyjnego Świętego Mikołaja”.
W tym dniu w hali sportowej w pod przemyskiej Żurawicy powstało prawdziwe świąteczne miasteczko. Dzieci funkcjonariuszek i funkcjonariuszy, a także pracowników cywilnych Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu przez cztery godziny korzystali z licznie przygotowanych atrakcji. Istne oblężenie przeżywały dmuchane zjeżdżalnie, które znalazły się poda dachem hali. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się konkursy z nagrodami, w tym na udekorowanie świątecznej choinki, która pojawiła się w Żurawicy. Przez ponad dwadzieścia lat tego typu imprezy w naszej społeczności się nie odbywały, choć pamięć o nich była wciąż żywa. W tym roku postanowiliśmy to zmienić i jak widać po frekwencji, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, to był strzał w dziesiątkę- zapewnia Bartosz Wardęga, przewodniczący ZT NSZZP w Przemyślu.
Zwieńczeniem imprezy była wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci.

rpt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *